Semestrul al II-lea

Olimpiada de istorie- faza judeţeană

ABIŢEI TUDOR – clasa a VIII-a  PREMIUL  III

REZULTATE OLIMPIADA DE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

FAZA JUDEȚEANĂ – sem.al II-lea

 1. ABIȚEI MARIA – clasa a V-a A   MENȚIUNE

2. GROSU TEODOR IONUȚ – clasa a V-a A  MENȚIUNE

CONCURSUL NAŢIONAL DE GEOGRAFIE „TERRA” – FAZA JUDEŢEANĂ- PROF LEIBU ANGELA

1. ARONESCU IULIA  -PREMIUL al III-lea

2. BULAI LIA -PREMIUL al III-lea

3. GROSU TEODOR– IONUŢ -PREMIUL al III-lea

CONCURSUL ”SOLOMON MARCUS”

  1. Huțu Tudor – clasa a VIII-a A – premiul al III-lea
  2. Băițan Sara – clasa a V-a A – mențiune
  3. Grosu Teodor – clasa a V-a A – mențiune

CONCURS GAZETA MATEMATICĂ JUNIOR

ETAPA A II –A  22. 04. 2015

 Clasa  I A

  1. Abu – Akil Sofia    100 p.                     Premiul I             
  2. Aramă Roxana 100 p.                          Premiul I
  3. Chelba Cristiana 100 p.                       Premiul I
  4. Dospinescu Ștefan 100 p.                   Premiul I
  5. Lepădatu Lara 100 p.                          Premiul I
  6. Necoară Anastasia 100 p.                   Premiul I
  7. Pavăl Isabella 100 p.                            Premiul I
  8. Luncanu Dragoș   98 p.                          Premiul II
  9. Pavilescu Ariana   98 p.                          Premiul II
  10. Apăvăloaie Andreea   98 p.                     Premiul II
  11. Pârlea Mara   98 p.                                   Premiul II
  12. Leibu Emanuel   98 p.                             Premiul II
  13. Banu Andreea   98 p.                              Premiul II
  14. Cremene Dragoș   95 p.                          Premiul III
  15. Pârlea Mara   96 p.                                    Premiul III
  16. Paragină Luca   95 p.                              Mențiune
  17. Olteanu Bogdan   91 p.                          Mențiune
  18. Botez Alexandra   90 p.                          Mențiune
  19. Fotache Şerban   92 p.                            Mențiune
  20. Buşteagă Lorena   91 p.                          Mențiune
  21. Manolache Ilinca   90 p.                          Mențiune

  PROIECT DOR DE VARĂ”  clasa  I A

     1. Abu-Akil Sofia Premiul al II-lea

      2.Alistar Ștefan Premiul I

     3.Apăvăloaie Andreea Premiul I

      4.Aramă Roxana Premiul I

      5.Banu Andreea Premiul I

       6.Bîlu Luca Premiul I

      7.Bordeianu Naomi Premiul I

      8.Botez Alexandra Premiul I

    9.Bușteagă Lorena Premiul I

   10.Căruntu Darius Premiul I

   11.Chelba Cristiana Premiul I

    12.Dospinescu Ștefan Premiul al II-lea

     13.Drăcșineanu Bianca Premiul I

     14.Fotache Șerban Premiul I

     15.Ghindă Cezar Premiul I

    16.Lepădatu Laura Premiul I

  1. Leibu Emanuel Premiul I
  2. Manolache Ilinca Premiul I
  3. Necoară Anastasia Premiul I
  4. Olteanu Bogdan Premiul I
  5. Paragină Luca Premiul I
  6. Pârlea Mara Premiul I
  7. Pavăl Isabella Premiul I
  8. Pavilescu Ariana Premiul I
  9. Spiridon Ștefan Premiul I

FESTIVALUL – CONCURS DE MONOLOGURI

ROSTIRI

4 IUNIE 2015

Clasa I A

  1. Deleu Mihnea Premiul I                    Trofeul festivalului
  2. Banu Andreea Premiul al II-lea

 

Anunțuri
Scrie un comentariu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s