Semestrul I

Concursul Internaţional Interdisciplinar „Tradiţii şi obiceiuri din ţara mea”

Clasa a III-a A  Step by Step

MUNTEANU ŞTEFANIA                                 PREMIUL I

POPA DAVID                                            PREMIUL  II

COSTACHE RAREŞ                                    PREMIUL  II

BĂIŢAN  SARA                                          PREMIUL  III

CONCURSUL DE EVALUARE ÎN EDUCAŢIE

MATEMATICĂ – 20.10.2012

PREMIUL I – MEDALIE DE AUR         100 p.

CLASA a II- a B  STEP BY STEP

APREOTESEI ŞTEFAN

CIOBANU BIANCA – ANDREEA

HĂRĂTĂU EDOARDO VALENTINO

JACOTĂ ROBERTA – ANDREEA

TICĂ DELIA – MARIA

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

APOSTOL BIANCA

BĂBUŢĂ TUDOR

BĂIŢAN SARA

BĂLĂIŢĂ MARA

BEZERĂU ALEXANDRA

BLAŞCA ALEXANDRA

COSTACHE RAREŞ

LUNGU MIHAI

MÂNDRILĂ ALEXIA

MOISĂ VICTOR

MUNTEANU ŞTEFANIA

ONU CEZAR

PAL GEORGIANA

POPA DAVID

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

ALEXANDRU RUXANDRA

CREMENE  ŞTEFAN

GRĂJDEANU GEORGE

MACHIDON ANDREI

NICA RĂZVAN

VÎRNĂ ŞTEFAN

PREMIUL AL  II – LEA MEDALIE DE ARGINT   99 p.

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

EREMIA CEZARA

CLASA a III- a B  STEP BY STEP

ARDELEANU CĂLIN

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

GOŞMAN CLAUDIU

PREMIUL AL  III – LEA MEDALIE DE BRONZ  98 p.

CLASA a II- a B  STEP BY STEP

ACATRINEI ANDREI – MIHAI

ANDRONACHE RAREŞ – ŞTEFAN

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

GUNEA ALEXANDRU

LECUŞANU ANDREI

MATEI RADU

VEGA TUDOR

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

BOTEZ DANIEL

CUCU MIHAI

GÂNJU ŞTEFANA

GHEORGHIU MARIA

CONCURSUL DE EVALUARE ÎN EDUCAŢIE

LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ – 13.10.2012

PREMIUL I – MEDALIE DE AUR   100p.

CLASA a II- a B  STEP BY STEP

HĂRĂTĂU EDOARDO VALENTINO

JACOTĂ ROBERTA – ANDREEA

TICĂ DELIA – MARIA

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

ABIŢEI MARIA

APOSTOL BIANCA

BĂIŢAN SARA

BLAŞCA ALEXANDRA

BULAI LIA

GROSU TEODOR

GUNEA ALEXANDRU

LUNGU MIHAI

MÂNDRILĂ ALEXIA

MOISĂ VICTOR

MUNTEANU ŞTEFANIA

POPA DAVID

CLASA a III- a B  STEP BY STEP

ANTON ŞTEFANIA

ARDELEANU CĂLIN

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

ALEXANDRU RUXANDRA

GÂNJU ŞTEFAN

GHEORGHIU MARIA

GOŞMAN CLAUDIU

MACHIDON ANDREI

VÎRNĂ ŞTEFAN

PREMIUL AL  III – LEA MEDALIE DE BRONZ     98 p

CLASA a II- a B  STEP BY STEP

CIOBANU BIANCA – ANDREEA

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

CATZ-MARCOCI MATEEA

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

CUCU MIHAI

CONCURS COMPER LIMBĂ ŞI LITERATURĂ ROMÂNĂ 2012

(Etapa I)

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

GROSU TEODOR                    96 p

LUNGU MIHAI                      96 p

MANDRILA ALEXIA          96 p

MATEI RADU                          96 p

MOISA VICTOR                      96 p

MUNTEANU STEFANIA      96 p

PAL GEORGIANA                   96 p

GUNEA ALEXANDRU           93 p

ONU CEZAR                              93 p

POPA DAVID                             93 p

ROMAN RADU                          93 p

VEGA TUDOR                            93 p

JADEV DIANA                          90 p

LECUSANU ANDREI               90 p

PLESUVU EDUARD                  90 p

ABITEI MARIA                          96 p

ANTAL STEFAN                         96 p

APOSTOL BIANCA                     96 p

BALAITA MARA                         96 p

BEZERAU ALEXANDRA          96 p

BLASCA ALEXANDRA              96 p

COSTACHE RARES                      96 p

EREMIA CEZARA                        96 p

BAITAN SARA                              93 p

BULAI LIA                                     89 p

CATZ-MARCOCI MATEEA       89 p

BABUTA TUDOR                          87 p

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

ALEXANDRESCU EMILIA                                90 P.

ALEXANDRU MARIA- RUXANDRA             87 P.

BLUI SEBASTIAN                                                   89 P.

BOTEZ DANIEL                                                      78 P.

BABIUC DARIA                                                     81 P.

CALTIA GEORGIANA ELENA                         86 P.

CREMENE ŞTEFAN                                             86 P.

CUCU MIHAI                                                        77 P.

GÂNJU ŞTEFANA IOANA                               93 P.

GHEORGHIU MARIA                                        86 P.

GRĂJDEANU GEORGE                                      75 P.

GOŞMAN CLAUDIU                                            86 P.

MACHIDON ANDREI                                         86 P.

MUSCALU GABRIEL  -ALEXANDRU           75 P.

NICA RĂZVAN                                                     81 P.

POLITIC RAZVAN DIMITRIE                        93 P.

PRISACARIU VLAD                                            69. P.

URICIUC RALUCA – ANASTASIA               86 P.

VÎRNĂ ŞTEFAN ALEXANDRU                       86 P.

CONCURS COMPER MATEMATICĂ 2012

(Etapa I)

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

GROSU TEODOR                                                   100 p

LUNGU MIHAI                                                   100 p

MOISA VICTOR                                                  100 p

BABUTA TUDOR                                                  100 p

COSTACHE RARES                                           100 p

MATEI RADU                                                      97 p

ONU CEZAR                                                         97 p

GUNEA ALEXANDRU                                     96 p

PAL GEORGIANA                                            96 p

EREMIA CEZARA                                            96 p

JADEV DIANA                                                 92 p

MANDRILA ALEXIA                                    92 p

BAITAN SARA                                                92 p

BALAITA MARA                                           92 p

BEZERAU ALEXANDRA                             92 p

BLASCA ALEXANDRA                                92 p

CATZ-MARCOCI MATEEA                        92 p

CLASA a IV- a B  STEP BY STEP

ALEXANDRESCU EMILIA                                 100 P.

ALEXANDRU MARIA- RUXANDRA             100 P.

BLUI SEBASTIAN                                                   97 P.

BOTEZ DANIEL                                                       97 P.

BABIUC DARIA                                                     100 P.

CALTIA GEORGIANA ELENA                            94 P.

CREMENE ŞTEFAN                                              100 P.

CUCU MIHAI                                                        100 P.

GÂNJU ŞTEFANA IOANA                                100 P.

GHEORGHIU MARIA                                          100 P.

GRĂJDEANU GEORGE                                      100 P.

GOŞMAN CLAUDIU                                             100 P

MACHIDON ANDREI                                         100 P.

MUSCALU GABRIEL  -ALEXANDRU              94 P.

NICA RĂZVAN                                                     100 P.

POLITIC RĂZVAN DIMITRIE                        100 P.

PRISACARIU VLAD                                            100 P.

URICIUC  RALUCA – ANASTASIA                 97 P.

VÎRNĂ ŞTEFAN ALEXANDRU                        100 P.

Concursul National de Matematica Euclid

03.02.2013

Premiul I – Medalie de aur

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

1. BLAŞCA ALEXANDRA        100 p.

2. LUNGU MIHAI                    100 p.

3. MOISĂ VICTOR                  100 p.

Premiul II – Medalie de argint

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

 4. GROSU TEODOR                 99 p.

5. COSTACHE RAREŞ              99 p.

Premiul III – Medalie de bronz

CLASA a III- a A  STEP BY STEP

 6. LECUŞANU ANDREI             98 p.

7. MÂNDRILĂ ALEXIA               98 p.

CONCURSUL NAȚIONAL „SMART” (PROBA DE BARAJ) – 25.01.2013

PREMIUL I

CLASA a II- a B  STEP BY STEP

APREOTESEI ŞTEFAN

CIOBANU BIANCA – ANDREEA

COSTRAŞ CAMELIA – ELENA

COSTRAŞ CRINA – COSTINA

DICHIU ANDA ISABELA

DUMAN MĂDĂLIN NICOLAE

HĂRĂTĂU EDOARDO VALENTINO

HORVAT ŞTEFAN SERGIU

JACOTĂ ROBERTA – ANDREEA

MARIN ȘTEFAN – ANDREI

MANEA CHRISTIANA – ŞTEFANA

MATEI VICTOR – NICOLAE

MUNTEANU GEORGE – RĂZVAN

POPA ŞTEFAN – CĂTĂLIN

TICĂ DELIA – MARIA

SMART –MEDALII DE AUR             REZULTATE ALE PROBEI FINALE –EDIŢIA A XVI

CLASA  I A  STEP BY STEP

Premiul I: Limba română

1.APOSTOL EVELINA

2.CIOSU ALIN

3.CORNEA DARIUS

4.HODOROABA DENNIS

5.ILIEŞ ŞTEFAN

Premiul I: Matematică

CLASA  I A  STEP BY STEP

1. MĂRIUŢ ELISAPA

2. MICLĂUŞ JESSICA

3. NEMŢEANU IOANA

4. RUSU MATEI

5. ŞTIRBU CRISTINEL

6. VLAD ALEXIA

 11. OLARU TUDOR

  12 PALĂR RAREŞ

13 RUSU MATEI

14  ŞTIRBU CRISTINEL

15  VLAD ALEXIA

 CONCURS INTERNAŢIONAL, „CU EUROPA … LA JOACĂ”

 CLASA  I A  STEP BY STEP

Premiul I :

 1. OLARU TUDOR

2. BURLACU THEODOR

3. HODOROABĂ DENNIS

CONCURSUL COMPER –ETAPA I

  CLASA  I A  STEP BY STEP

Premiul I :

 1. APOSTOL EVELINA

2. BURLACU ALEXEI

3.  CONSTANDACHE PATRICK.

4.  CORNEA DARIUS

5. HANGANU ALEXANDRA

6. ILIE DANA

7. ILIEŞ ŞTEFAN

8.  MĂRIUŢ ELISA

9.  MICLĂUŞ JESSICA

10. NEMŢEANU IOANA

11. OLARU TUDOR

12  PALĂR RAREŞ

13 RUSU MATEI

14  ŞTIRBU CRISTINEL

15 VLAD ALEXIA

Anunțuri
Scrie un comentariu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s